موبایل کالج

آموزش تعمیرات تخصصی موبایل در تبریز

تخصصی ترین مجموعه آموزش تعمیرات تلفن همراه در شمال غرب کشور

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

تخصصی ترین مجموعه آموزش تعمیرات تلفن همراه در شمال غرب کشور

موبایل کالج از مسیری که شما در حال حاضر برای آموزش تعمیرات موبایل در تبریز پیش گرفته‌اید آگاه است. میدانیم چرا همه‌ی سایت‌ها رو زیرو رو می‌کنید. تیم کالج از نگرانی‌های شما برای هزینه‌ای که می‌کنید و همچنین مشکلات پیش رویتان با خبر است. تضمینی که مجموعه کالج برای هزینه‌هایی که صرف آموزش تعمیرات تخصصی موبایل می‌کنید، این که می‌توانید از قسمت فار‌التحصیلان موبایل کالجبا افراد آموزش دیده زیر نظر تیم تخصصی کالج که هر کدام برای خود مغازه ای داشته و یا قسمت تعمیرات یه مجموعه ی دیگری را اداره می کنند، ارتباط داشته باشید تا خیالتون از آموزش کالج راحت باشد.
از دیگر نگرانی‌های شما می‌تواند این باشد که آیا دوره‌ی آموزشی تیم کالج شبیه سیستم آموزشی کشورمان است، آیا فقط به صورت آکادمیکی و بدون توجه کافی به بازار کار واقعی دوره گذرانده می‌شود و درآخر آیا فقط مدرک آموزش تعمیرات موبایل از این دوره‌ها به جا می‌ماند یا تخصصی به تخصص‌هایمان اضافه می‌شود. در شروع دوره به نظر مجموعه کالج نگرانی‌های شما بی فایدس و در پایان دوره شما با نظر ما هم نظر خواهید بود.

تعمیرات موبایل در تبریز

روند آموزشی دوره تعمیرات موبایل در تبریز

گالری عکس دوره های تعمیرات موبایل

10

تعداد دوره های اجرا شده

360

تعداد دانشجو های کل دوره ها

+200

تعداد دانش آموختگان موفق

300

تعداد قبولین دوره در فنی حرفه ای

پس از گذراندن دوره تعمیرات موبایل

زمانی که شما دوره آموزش تعمیرات تخصصی موبایل کالج را با موفقیت گذراندید شک نداشته باشید که می‌توانید برای خود به صورت مستقل کارتان را سامان داده و خود را به درآمد قابل قبولی برسانید. طبق تحقیقات انجام شده توسط تیم کالج، افرادی که هم در زمنیه نرم‌افزار و هم در زمینه سخت‌افزار فعالیت می‌کنند در عیب‌یابی ایرادات به وجود آمده موفق‌تر عمل می‌کنند. برای اینکه منظورمان را واضح برسانیم، این کار رو می‌تونیم تشبیه‌ی کنیم به کار پزشکی، زمانیکه میخواهیم جسم یک شخصی رو درمان کنیم، به شناخت و اطلاعاتی از روح فرد نیاز داریم (البته اگر به روح اعتقاد داشته باشید)و اگربه اندازه کافی این شناخت رو نداشته باشیم اونوقت نمی‌توانیم به درستی مشکل رو تشخیص بدیم و فرد رو درمان کنیم.

با شناختی که موبایل کالج از بازار و متخصصین تعمیرات موبایل در تبریز دارد کمتر کسی هست که در هر دو زمینه سخت‌افزار و نرم‌افزار فعالیت داشته باشند. بنابراین کارآموزانی که آموزش خود را در زیر نظر تیم کالج گذرانده باشند این برتری را نسبت به سایر هم نوعان خود را خواهند داشت.

همچنین موبایل کالج بعد از اتمام دوره شما رو با بازار موبایل تبریز و افرادی که در بازار موبایل تبریز فعالیت دارند آشنا می‌سازد از جمله با قطعات فروشان معروف و همچنین لوازم جانبی فروشان تا بتوانید ما یحتاج خود را از بازار با حداقل قیمت فراهم سازید. برای مدیریت هرچه بهتر کسب و کار خود موبایل کالج به اندازه‌ای که بتواند از تجربه تیم کالج در اختیار شما می‌گذارد اما بر اساس بررسی‌های موبایل کالج تجربه بیشتر و شناخت مشتری دو عامل مهم برای رسیدن به سود می‌باشد.

همچنین تیم کالج شما رو با بی‌راهه هایی که خود در این چند سال گذرانده است رو آشنا می‌کند تا مانع هدر رفتن زمان و هزینه‌های شما در این حرفه باشد. و مسیری که به نظر مجموعه کالج مسیر مناسبی برای پیشرفت می‌باشد را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

اعضای تیم کالج

بابک اسدزاده

بابک اسدزاده
بنیانگذار | مربی

بیوگرافی

مهناز اسدزاده
متخصص

بیوگرافی

وحید خواجه فلک
مربی | متخصص

بیوگرافی

محمدرضا مهدوی
متخصص

بیوگرافی
رضا رضوان

رضا رضوان
متخصص

بیوگرافی
علی کسب دوست

علی کسب دوست
مدیریت مالی

بیوگرافی

کارآموز های دوره تعمیرات موبایل کالج

مهدی اصغر زاده

مهدی اصغرزاده
کار آموز

توحید ذاکری
کار آموز

حامد داوودی
کار آموز

طاهر شافعی
کار آموز

عبدالله پری خانی

عبداله پریخانی
کار آموز

اکبر قلمی
کار آموز

امیر رضا پایداری
کار آموز

مرتضی جعفری
کار آموز

هادی ناصری
کار آموز

عبدالرحمان مینایی
کار آموز

اسماعیل احمد زاده
کار آموز

سیاوش جامی
کار آموز