بازار کار تعمیر موبایل

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

امروزه به دلیل شرایط اقتصادی جامعه ورود به بازار کار برای جوانان بسیار سخت می باشد و به راحتی میسر نمی شود . از همین رو جوانان بسیاری برای اشتغال زایی و کسب در آمد ، به دنبال شغل آزاد و یاد گیری حرفه های فنی می باشند که اتفاقا بازار کار خوبی هم دارد . یکی از بازار کار های بسیار موفق و با درآمد خوب تعمیرات موبایل می باشد . بنابرین بازار کار موبایل به خصوص تعمیر موبایل  از جمله شغل های آزادی می باشد  که در سال های گذشته نیز از استقبال بسیار خوبی در بین جوانان برخوردار بوده است و از جمله شغل های پر در آمد به شمار می رود .  موبایل کالج ، تعمییر کننده انواع موبایل و تبلت در تبریز با بیش از 10 سال تجربه ، علاوه بر تعمیر موبایل  ، نحوه ی ورود به بازار کار تعمیرات موبایل در تبریز و در آمد زایی از این طریق  را نیز در اختیار علاقه مندان قرار می دهد . مطالبی که در این بحث گنجانده شده است برای راهنمایی بیشتر به علاقه مندان حرفه ی تعمیرات موبایل می باشد که با مطالعه ی دقیق آن و رعایت نکات آورده شده می توانند تا حدود زیادی در بازار کار تعمیر موبایل موفق شوند و در آمد بالایی از این کار کسب نمایند .

با توجه به تحقیقات و بررسی هایی که از بین حرفه ها و مشاغل فنی به دست آمده ، تعمیرات موبایل از جمله 15 شغل پر در آمد دنیا به شمار می رود . بنابرین برای موفقیت بیشتر در این زمینه لازم است تا اطلاعات کاملی در باره بازار کار این شغل داشت . موبایل کالج با توجه به سابقه و تجربه ی خود و همچنین موفقیتی که در طی این سال ها داشته است اطلاعات خود را در این زمینه در اختیار علاقه مندان قرار می دهد و به بررسی بازار کار تعمیرات موبایل و و روش های موفقیت در این شغل می پردازد .

بازار کار تعمیرات موبایل چگونه است؟

با توجه به افزایش جمعیت و پیشرفت علم و تکنولوژی تقاضا برای خرید موبایل و استفاده از آن بسیار زیاد می باشد و از طرفی نیز به دلیل راحتی انجام برخی از کار ها مانند فعالیت های روزانه از قبیل پرداخت قبوض و فعالیت های بانکی و خرید اینترنتی و …  تقاضا برای خرید آن بیشتر شده و موجب رونق بازار می شود .

از طرف دیگر همه ما می دانیم که در صورتی که تقاضا برای خرید جنسی افزایش یابد تقاضا برای خدمات آن نیز افزایش می یابد و این امر در مورد موبایل نیز صدق می کند و هر چقدر که میزان تقاضای خرید آن بیشتر باشد بی شک تقاضا برای خدمات آن از قبیل تعمیر موبایل نیز افزایش می یابد .

با توجه به تحقیقات و بررسی هایی که طی این سال ها موبایل کالج انجام داده است به این نتیجه رسیده است که 25 درصد دارندگان گوشی های هوشمند ، صفحه های نمایش گوشی خود را می شکنند . علاوه بر این استفاده از این تکنولوژی امکان ایجاد مشکلات دیگری همچون خراب شدن باتری و دوربین ، مشکلات آنتن دهی یا صدا و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری بسیار زیاد دیگری نیز دارد و با بروز این مشکلات تنها کسانی که می تواند به داد این گوشی های موبایل برسند تعمیر کنندگان موبایل می باشند . بنابرین نتیجه می گیریم که شغل تعمیر موبایل از جمله شغل هایی می باشد که از بازار کار بسیار پر رونقی بر خوردار می باشد و روز به روز نیز بهتر و پر رونق تر خواهد شد .  

بازار کار تعمیر موبایل در تبریز و شهرهای بزرگ دیگر به دلیل کلان شهر بودن و در نتیجه جمعیت بسیار زیادی که دارد از رونق بالایی بر خوردار می باشد و ورود به این عرصه و آموزش تعمیرموبایل در تبریز متقاضیان بسیار زیادی دارد .

بازار کار تعمیر موبایل نه تنها در ایران بلکه در کشور های دیگر نیز به عنوان شغل خوب و پر درآمد به شمار می رود و تقاضای زیادی دارد .

پرستیژ کاری تعمیرات موبایل بسیار خاص و باکلاس

شاید زمانی که اسم تعمیر کار به گوش می رسد همه ی ما فکرمان به سراغ  تعمیر کارانی می رود که آچار به دست می باشند و همیشه در شرف انجام کارهای سنگین می باشند . اما باید گفت که تعمیر موبایل به هیچ وجه قابل مقایسه با سایر مشاغلی که با تعمیرات سر و کار دارند نمی باشد ، بلکه شغلی با کلاس و تمیز با کار تخصصی می باشد  که انجام آن از هر کسی بر نمی آید . تعمیر کاران موبایل به هیچ وجه کارهای سنگین انجام نمی دهند بلکه  کار خود را در اوج ظرافت و حساسیت انجام می دهند . ظرافت در کار و حساسیت در انجام آن از اصلی ترین معیار های تعمیرات موبایل می باشد .

تعمیر موبایل شغلی با پرستیژ می باشد و جلوه ی بسیار خوب و حرفه ای دارد به این صورت که تعمیر کاران موبایل بعد از دریافت گوشی از مشتری با نشستن در پشت میز و ایراد یابی گوشی و حل ایرادات آن دستمزد خوبی دریافت می کنند .

چه‌کاری انجام دهیم تا در بازار کار تعمیر موبایل از دیگران پیشی بگیریم؟

اعتقاد گروه موبایل کالج برای موفقیت در بازار کار تعمیر موبایل و پیشی گرفتن نسبت به دیگران این است که تعمیر کاران موبایل باید همیشه به روز باشند و روش های تعمیر جدید ترین و پیشرفته ترین موبایل ها را بدانند ، زیرا هر روز با پیشرفت تکنولوژی انواع جدیدی از موبایل ها با ساختار های متفاوت وارد بازار می شود که نحوه تعمیر آن ها متفاوت می باشد و تعمیر کار حرفه ای موبایل باید به همه ی آن ها آگاه باشد که در این صورت می توانند پیشرفت قابل توجهی در کار خود داشته باشند . یکی از روش های به روز بودن و آگاهی نسبت به موبایل های جدید در تعمیر موبایل ، دسترسی داشتن به اینترنت و استفاده از مقالات و آموزش های موجود در آن می باشد  که البته بهتر است از سایت های معتبری همچون موبایل کالج که سابقه ی درخشانی در این زمینه دارند استفاده شود .

تقاضا برای تعمیرات موبایل در بازار به چه اندازه است؟

حتماً تا به ‌حال پیش‌آمده موبایل‌تان را به یک مغازه‌ی تعمیر موبایل ببرید و تعمیرکار به شما بگوید تا یکی دو هفته‌ی آینده قادر به انجام تعمیرات موردنیاز شما نیستند. دو هفته بدون موبایل بودن برای اکثر ما یک کابوس است. مخصوصاً کسانی که شغلشان وابسته به تلفن همراه‌  است. یا از نرم‌افزارها و به‌خصوص شبکه‌های اجتماعی استفاده زیادی می‌کنند. حالا این مورد را با آماری مثل تعداد مشترکین تلفن همراه در ایران که چیزی بالغ‌بر پنجاه‌وسه میلیون گوشی است مطابقت دهید. بدون شک رشد و تقاضا در این بازار بسیار زیاد است و با توجه به اینکه تعمیرات موبایل ازجمله کارهای تخصصی محسوب می‌شود و هرروز در حال گسترش است و سرعت عمل یکی از برگ خریدهای مهم در این شغل است نیاز به تعمیرکار موبایل هرروز افزایش پیدا می‌کند.

چگونه تعمیرکار حرفه‌ای موبایل شویم؟

برای حرفه ای بودن در بازار کار تعمیر موبایل و جذب مشتری بیشتر و دست یابی به درآمد بیشتر ، لازم است تا مهارت بالایی در تعمیر مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع گوشی های اندروید و آیفون داشته باشیم . از طرفی باید توجه کرد که فقط داشتن مهارت و دانش کافی نمی باشد و یکی از مهمترین اصول این کار ، داشتن دقت و حوصله می باشد که البته با اندکی کار و تمرکز می توان به آن دست یافت  .

یکی از روش هایی که می توان به راحتی به کسب مهارت و دانش در تعمیر موبایل دست یافت استفاده از دوره های آموزشی تعمیرات موبایل در تبریز از طریق سایت یا به صورت دوره های کارآموزی در موبایل کالج می باشد .

تعمیرات موبایل در هر محل و موقعیت مکانی امکان پذیر است.

ایجاد یک شغل آزاد و وارد شدن به بازار کار به غیر از تعمیرات موبایل  ، نیازمند بهترین موقعیت مکانی می باشد . به عنوان مثال راه اندازی یک بوتیک یا مغازه یا فروشگاه و … در محله های کوچک بازده چندانی نخواهد داشت و شغل موفقی نخواهد بود ، زیرا موقعیت مکانی چنین مشاغلی تاثیر مستقیمی در میزان موفقیت آن ها دارد . در حالی که همانطور که گفتیم این امر در مورد تعمیر موبایل صدق نمی کند ، زیرا تعمیرات گوشی محدود به محله و مکان خاصی نمی باشد و در هر موقعیت مکانی بازده عالی می تواند داشته باشد و  این موضوع یکی دیگر از دلایل برتر بودن شغل تعمیرات موبایل می باشد .

شروع کار با کمترین سرمایه

اکثریت مشاغل آزاد برای شروع کار نیاز به سرمایه اولیه دارند که گاها نیز امکان از دست رفتن سرمایه در آن ها وجود دارد و این ریسک شامل بیشتر مشاغل آزاد می باشد . اما خوشبختانه از دیگر مواردی که موجب می شود تا شغل تعمیر موبایل متقاضیان زیادی داشته باشد و در بین شغل های برتر قرار بگیرد ، نیاز نداشتن به سرمایه اولیه در آن ها می باشد . تنها هزینه ای که برای این کار نیاز می باشد هزینه ناچیزی برای تهیه ابزار ها و گذراندن دوره های آموزشی آن می باشد که پس از آن ها می توان به عنوان متخصص تعمیر موبایل مشغول به کار شد . همانطور که در مطالب بالا بیان شد ، تعمیر موبایل یک حرفه می باشد و مشاغل مبتنی بر حرفه نیاز به سرمایه های کلان ندارند .

سخن پایانی و جمع‌بندی

تا جایی که در توان بود هر آن چه را که لازم بود در مورد تعمیرات موبایل در این مطلب گنجاندیم و به عنوان سخن آخر می گوییم که در نا امیدی بسی امید است ، پایان شب سیه سفید است . در این آشفته بازار اقتصادی جامعه که نه شغلی هست نه درآمدی ، می توان با یاد گیری حرفه ای مانند تعمیرات موبایل در هر سن و تحصیلاتی ، به تعمیرات موبایل پرداخت و درآمد خوبی از این طریق کسب نمود و حتی اشتغال زایی نمود .

مطمئن باشید در شغل تعمیرات موبایل که نوظهور و جوان  و در حال گسترش می باشد ، حتما جایی برای شما که می خواهید وارد این کار شوید وجود خواهد داشت پس با موبایل کالج همراه باشید . 

‫0/5 ‫(0 نظر)
برای امتیاز به این سایت کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *