بابک اسدزاده

بنیانگذار | مربی آموزشی

بابک اسدزاده هستم از بچگی تمرکزم بیشتر روی کار کردن برای تامین نیازهام و تحصیل بود، فکر می‌کردم متولد شدم تا کار کنم و کمی هم درس بخونم و خیلی بازیگوشی کنم. چون تخصص خاصی نداشتم پس چن سالی در کارهای صنعتی فعالیت کردم. از بین شغل‌های متنوع که درشون فعالیت کرده بودم به درد بخورترینشون بازاریابی بود و البته یه مدتی هم برای خودم بازاریابی می‌کردم.

سال 1389 در رشته ریاضی وارد دانشگاه شدم، هدف این بود بعد کارشناسی برم کانادا و دو سال بعد متوجه شدم چون پول ندارم در نتیجه توهم می‌زنم، تا اینکه اومدم و بازار کار رشته‌ای که انتخاب ‌کرده بودم رو بررسی کردم و نتیجه‌ش این بود که تو کشورمون آن‌چنان بازار کار مناسبی نداره. تصمیم گرفتم تغییر رشته بدم. دو ترم در رشته‌ مهندسی صنایع ادامه دادم و باب میلم نبود سپس یک ترم رشته مهندسی میکانیک رو ادامه دادم که باز باب میلم نبود. اومدم رشته‌ی کامپیوتر و کارشناسی ارشد رو در سال 1394 در رشته سیستم‌های هوشمند وارد دانشگاه تبریز شدم. مجموعه فعالیت‌های آکادمیکیم، تولید گیم در محیط برنامه نویسی مبتنی بر هوش مصنوعی وزبان شناسی محاسباتی (prolog)، انجام پروژه هایی در سامانه چند عاملی (Multi-agent System)، انجام پروژه‌هایی در محیط شبیه ساز محاسبات ابری (Clud computing)، کار تو محیط برنامه‌نویسی Java و سر دبیر مجموعه ریاضی دانشگاه تبریز بودم.

ازکارشناسی تحصیلم رو با انگیزه‌ی خیلی بالایی ادامه می‌دادم و از اعتماد به نفس کاذبی برخوردار بودم. تصمیم گرفتم کاری رو برای خودم دست ‌و پا کنم. خیلی از رشته‌هارو بررسی کردم، شاید نزدیک 300 رشته رو مورد مطالعه قرار دادم، راستش این‌بار می‌خواستم بی‌گدار به آب نزنم و در انتخاب‌هام دقت هر چه بیشتری رو به کار می‌بردم و با کلی تحقیق و بررسی چندتا رشته رو زیر نظر گرفتم از جمله کار محتوا، طراحی سایت، برنامه نویسی و حتی کار مکانیکی، حرفه تعمیر موبایل هم درشون بود. با توجه به نقدینگی کار موبایل و پیشرفت روزافززون این رشته و همینطور با کلاس بودنش موجب شد حرفه موبایل رو به عنوان تخصص دنبال کنم. چن سالی تو کار تعمیر بودم و دوس داشتم این علم رو انتقال بدم. تصمیم گرفتم حرفه موبایل رو به صورت عمومی و خصوصی تدریس کنم. که در نتیجه‌ش در حال حاضرمدرس دانشگاه سراسری فنی پسران و همچنین مدرس فنی حرفه ای استان آذر بایجان شرقی هستم. موفق شدم ایده‌ای در زمینه تعمیرات تلفن همراه ثبت کنم. و در حال حاضر عمده تمرکزم در حوزه آموزش و پیش بردن ایده‌ام می‌باشد.