بابک اسدزاده

بنیانگذار | مربی آموزشی

بابک اسدزاده هستم از بچگی تمرکزم بیشتر روی کار کردن برای تامین نیازهام و تحصیل بود، فکر می‌کردم متولد شدم تا کار کنم و کمی هم درس بخونم و خیلی بازیگوشی کنم. چون تخصص خاصی نداشتم پس چن سالی در کارهای صنعتی فعالیت کردم. از بین شغل‌های متنوع که درشون فعالیت کرده بودم به درد بخورترینشون بازاریابی بود و البته یه مدتی هم برای خودم بازاریابی می‌کردم.

کارشناسی رو ریاضی خوندم، هدف این بود بعد کارشناسی برم کانادا و دو سال بعد متوجه شدم چون پول ندارم در نتیجه توهم می‌زنم، تا اینکه اومدم و بازار کار رشته‌ای که انتخاب ‌کرده بودم رو بررسی کردم و نتیجه‌ش این بود که تو کشورمون آن‌چنان بازار کار مناسبی نداره. تصمیم گرفتم تغییر رشته بدم. دو ترم در رشته‌ مهندسی صنایع ادامه دادم و باب میلم نبود سپس یک ترم رشته مهندسی میکانیک رو ادامه دادم که باز باب میلم نبود. اومدم رشته‌ی کامپیوتر و کارشناسی ارشد رو در سال 1394 در رشته سیستم‌های هوشمند دانشگاه تبریز قبول شدم.

ازکارشناسی تحصیلم رو با انگیزه‌ی خیلی بالایی ادامه می‌دادم و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار بودم. تصمیم گرفتم کاری رو برای خودم دست ‌و پا کنم. خیلی از رشته‌هارو بررسی کردم، شاید نزدیک 300 رشته رو مورد مطالعه قرار دادم، راستش این‌بار می‌خواستم بی‌گدار به آب نزنم و در انتخاب‌هام دقت هر چه بیشتری رو به کار می‌بردم و با کلی تحقیق و بررسی چندتا رشته رو زیر نظر گرفتم از جمله کار محتوا، طراحی سایت، برنامه نویسی و حتی کار مکانیکی، حرفه تعمیر موبایل هم درشون بود. با توجه به نقدینگی کار موبایل و پیشرفت روزافززون این رشته و همینطور با کلاس بودنش موجب شد حرفه خدمات موبایل رو به عنوان تخصص دنبال کنم. چن سالی تو کار تعمیر بودم و دوس داشتم این علم رو انتقال بدم. تصمیم گرفتم حرفه موبایل رو به صورت عمومی و خصوصی تدریس کنم. که در نتیجه‌ش در حال حاضرمدرس فنی حرفه ایآذر بایجان شرقیو همچنین چندین آموزشگاه در تبریز هستم. و در حال حاضر عمده تمرکزم در حوزه آموزش و پیش بردن ارائه هر چه بهتر خدمات این رشته برای عمومجامعه می‌باشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)
برای امتیاز به این سایت کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]